Mini Zoo Festiwal w Matarni

Zapraszamy na Mini Zoo Festiwal do Matarni, 1 i 8 lutego w godzinach 16:00-19:00, do strefy ECoSpace.

Przygotowaliśmy dla was atrakcje:

 • 16:00-16:20
  Mini-konkursy dla dzieci: quizy, układanie puzzli, rebusy.
 • 16:20-17:00
  Spotkanie z terrarystą, który wyjawi tajemnice niesamowitego świata gadów i płazów, to możliwość do poznania ciekawostek na temat egzotycznych zwierząt i zadawania pytań. To świetna okazja dla osób, które planują powiększyć swoją rodzinę o warana, agamę czy gekona, aby porozmawiać o odpowiedzialnej hodowli i wymaganiach tych nietypowych pupili.
 • 17:00-17:20
  Mini konkursy dla dzieci, tematyka: gady i płazy.
 • 17:30-18:20
  Spotkanie z trenerem psów, Pawłem Miłoszem. Pan Paweł na co dzień zajmuje się socjalizacją psów, organizuje spotkania i warsztaty dla właścicieli czworonogów. To okazja do zadawania pytań, zasięgnięcia porady, poznania złotych rad na wspólny trening z psem czy wychowanie szczeniaka. Spotkanie skierowane do miłośników czworonogów, posiadających psa lub zastanawiającym się nad adopcją lub zakupem.
 • 18:20-18:50
  Mini-konkursy dla dzieci, tematyka: psy i koty.

Podczas wydarzenia dostępny będzie dla dzieci kącik rysunkowy.
Uwaga! Do zdobycia bilety na wyjątkowy Zoo Festiwal, który odbędzie się 9 i 10 marca.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie tutaj.

Zoo Festiwal to wielkie święto miłośników zwierząt. Kilkadziesiąt gatunków – od kotów, psów, koni, owiec czy kuców po kapibary, jeżozwierze, lotopałanki, wielbłądy i modliszki. Do tego prelekcje oraz wykłady ekspertów, zoopsychologów, behawiorystów, weterynarzy. Ciekawe pokazy, inspirujące spotkania. Dwa dni, by dowiedzieć się więcej o fascynującym świecie „łaciatych, kudłatych, pręgowanych i skrzydlatych”.

Podczas wydarzenia sklep Zoo Karina przygotował dla Was małą niespodziankę – rabat 10% na strefę terrarystyczną. Vouchery dostępne będą podczas wydarzenia na naszym stoisku promocyjnym w ECoSpace.

Serdecznie zapraszamy!