Miłośnicy psów – dajcie głos!

Kochasz merdające ogonki, mokre noski i nie przeszkadza Ci sierść w kawie? Wszystkie znaki na ziemii i niebie mówią, że jesteś miłośnikiem psów, a to oznacza, że nie może Cię zabraknąć na ZOO Festiwalu! Przygotowaliśmy dla Ciebie prelekcje prowadzone przez psich trenerów, dogoterapeutów i behawiorystów. Psy już przygotowują się do pokazów sztuczek, komend, a nawet dogfrisbee. Nasze drzwi są otwarte dla wszystkich PSIjaciół wraz z ich pupilami – możecie wziąć udział w warsztatach socjalizacji czy zrobić sobie wspólny portret. Sprawdź, co Was czeka:

Pokazy

Podziwiaj niesamowite umiejętności psów w trakcie pokazów treserskich. To fascynujące widowisko, które zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych. Głównymi gwiazdami pokazów są Krzysztof Tatar i Rita. Krzysztof to trener psów i behawiorysta z wieloletnim doświadczeniem. W swojej praktyce pomógł tysiącom opiekunów zrozumieć swoich Psich Przyjaciół i odnaleźć wspólny język. Razem z Ritą udowodnią, że więź opiekun-pies to fundament. Nie zabraknie też praktycznych wskazówek i ćwiczeń – jak się bawić, jak wykorzystywać psie zmysły, jak być dla psa atrakcyjnym kompanem.
Hania Łoziak i Dharma dadzą pokaz dogfrisbee i pokażą, jak nauczyć psa prostych, lecz efektownych sztuczek, które wzbudzą zachwyt na Twoim lokalnym psim wybiegu.
Paweł Miłosz, trener i specjalista od socjalizacji, udowodni Ci, że spotkania z innymi psami nie muszą budzić grozy. Przyjdź na warsztaty z psem – będziecie mieli okazję poznać tajniki socjalizacji. Liczba ograniczona więc na ten warsztat będą obowiązywały zapisy. 

Szkolenia i Prelekcje

Dla tych, którzy chcą zdobyć nową wiedzę na temat hodowli, pielęgnacji i szkolenia psów, przygotowaliśmy napięty grafik!
Aleksandra Musiał, psi trener, dogoterapeuta, technik weterynarii, rozprawi się ze stereotypem „agresywnej” rasy. Na co dzień pracuje ze swoim bullterierem jako dogoterapeutka w więzieniu. Podzieli się swoją wiedzą na temat dogoterapii z nietypowym gościem jakim jest Obelix.
Krzysztof Tatar, który w swojej praktyce pomógł tysiącom opiekunów zrozumieć swoich Psich Przyjaciół i odnaleźć wspólny język, opowie o budowaniu relacji i zaspokajaniu psich potrzeb. Odpowie na pytanie czy siku, kupa i przytulasy to rzeczywiście wszystko, czego potrzebuje od nas pies.
Paweł Miłosz to specjalista od szkolenia psów rodzinnych. Obali mity na temat wychowania psa i opowie jak nie zepsuć szczeniaka.

Psie Przedszkole i wspólne zdjęcia

Na ZOO festiwalu wszyscy są mile widziani – również Wasi czworonożni przyjaciele. Karolina z Kadr na 4 łapy, wykona Wam wspólny portret – i to w cenie biletu! Gdy będziesz chciał posłuchać prelekcji, swojego pupila możesz bezpiecznie zostawić w psim przedszkolu. Koniecznie skorzystaj również z warsztatów socjalizacji.