Krzysztof Tatar

Gość specjalny ZOO festiwalu – Krzysztof Tatar, mistrz psiego treningu!

Czy jesteście gotowi na prawdziwą ucztę wiedzy i rozrywki dla miłośników psów? Mamy dla Was fantastyczną wiadomość! W dniach 30 września i 1 października na ZOO festiwalu – największej wystawie zoologicznej na Pomorzu, będziecie mieli okazję spotkać jednego z najwybitniejszych specjalistów w dziedzinie szkolenia psów, behawiorystę i dogoterapeutę – Krzysztofa Tatara!

Krzysztof Tatar to prawdziwa legenda w świecie psów, z ponad 30-letnim doświadczeniem i wieloma mistrzowskimi tytułami w szkoleniu i psich sportach. Jest również instruktorem psich aktorów i modeli w teatrze, filmie oraz fotografii. Jego pasja do psów przekłada się na jego pracę jako wolontariusza i dogoterapeuty, który pomógł tysiącom opiekunów zrozumieć swoich psich przyjaciół i odnaleźć wspólny język.

Co czeka na uczestników podczas wystąpienia Krzysztofa Tatara na ZOO festiwalu?

W każdym dniu festiwalu Krzysztof Tatar wygłosi inspirującą prelekcję. 30 września tematem będzie “Jak być najlepszym przyjacielem swojego psa“,
a 1 października przekształci się w psiego tłumacza i przedstawi prelekcję “Siku, kupa, przytulasy – czy to wystarczy, czyli czego potrzebuje Twój pies?“. To okazja, by dowiedzieć się, jak lepiej zrozumieć i zatroszczyć się o swojego czworonożnego towarzysza.

Krzysztof Tatar przeprowadzi również warsztaty dla właścicieli psów, na których będzie można nauczyć się cennych umiejętności związanych z wychowaniem i szkoleniem psów. Tego po prostu nie można przegapić!

Bilet na ZOO Festiwal to nie tylko okazja do wzięcia udziału w tych niezwykłych wydarzeniach, ale także możliwość eksploracji wielu innych atrakcji festiwalu, zwiedzenia wystaw zwierząt oraz odkrycia tajemnic fauny i flory.

Bilety dostępne na: https://bit.ly/bilety_zoofestiwal

Do ZOObaczenia!