Doktor Agnieszka Czujkowska

To będzie prawdziwy odlot!
Doktor Agnieszka Czujkowska na ZOO festiwalu w Gdańsku!

Czy jest coś lepszego niż spędzenie czasu z osobami, które podzielają tę samą pasję co my? Oczywiście, że jest! To możliwość nauki od prawdziwych ekspertów w dziedzinie! Z wielką frajdą informujemy, że jednym z wyjątkowych gości tegorocznego ZOO festiwalu w Gdańsku będzie nikt inny jak doktor Agnieszka Czujkowska!

Kim jest doktor Czujkowska?

To prawdziwa superbohaterka w świecie weterynarii i ochrony zwierząt. Jako dyrektorka Ptasiego Azylu warszawskiego ZOO doktor Czujkowska od lat poświęca się opiece nad zwierzętami, w szczególności tymi w potrzebie. Jest nie tylko wybitną specjalistką, ale i serdeczną osobą, dla której dobrostan zwierząt jest priorytetem.

Co nas czeka?

Doktor Czujkowska wystąpi aż dwukrotnie, w dniach 30 września oraz 1 października! W związku z tym będziemy mieli okazję poznać wiele ciekawostek bezpośrednio od osoby, której wiedza opiera sią na codziennej praktyce. To prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy chcą zgłębić swoją wiedzę o zwierzętach, a w szczególności ptasiej pierwszej pomocy.

Dlaczego nie można tego przegapić?

ZOO festiwal to nie tylko okazja do obcowania z różnorodnością świata zwierząt, ale również miejsce, gdzie możesz poszerzyć swoją wiedzę i to od najlepszych w branży. Dr Agnieszka Czujkowska to jedna z tych osób, które inspirują swoim zaangażowaniem i pasją. Jej prelekcje to prawdziwe kompendium wiedzy, podane w przystępny i angażujący sposób. Nie przegapcie okazji, by osobiście spotkać się z dr Czujkowską i zadać jej nurtujące Was pytania. Czekamy na Was z niecierpliwością!

Bilety znajdziecie tutaj: https://bit.ly/bilety_zoofestiwal

Do ZOObaczenia!