Pasjonujący Świat Ptaków na ZOO Festiwalu

Ekscytujący świat ptaków:

poznaj ekspertów ZOO festiwalu w Gdańsku!

Czy fascynują Cię ptaki, ich różnorodność i unikalne zdolności? A może zastanawiasz się nad przyjęciem pierzastego przyjaciela pod swój dach? Jeżeli tak, mamy dla Ciebie fantastyczną wiadomość! ZOO festiwal, największe zoologiczne wydarzenie na Pomorzu, przygotował atrakcyjną ofertę dla wszystkich, którzy chcą zgłębić wiedzę o tych skrzydlatych stworzeniach. Chyba nie da się tego zrobić skuteczniej, niż w towarzystwie ekspertów z dziedziny ornitologii i sokolnictwa!

Przedstawiamy naszych ekspertów i ekspertki!

  • Dr Piotr Piliczewski

Ten naukowiec z pasją opowie Wam o drapieżnikach, takich jak orły czy jastrzębie. Jego głęboka wiedza i zaangażowanie w badania w tej dziedzinie sprawią, że prelekcja będzie prawdziwym odkryciem dla każdego miłośnika ptaków drapieżnych.

  • Adrianna Włoch

Specjalistka w dziedzinie papug, o tych kolorowych ptakach wie niemal wszystko! Od Ady dowiecie się m.in. jak dbać o papugi, co je fascynuje i jak można nawiązać z nimi głęboką więź.

  • Marlena Koźlińska

Pasjonatka sokolnictwa, która z przyjemnością wprowadzi Was w świat tej starożytnej formy myślistwa. Dzięki niej dowiecie się więcej o technikach tresury i znaczeniu sokolnictwa w dzisiejszym świecie.

Kiedy i gdzie?

Zarezerwujcie czas 30 września i 1 października 2023, bo właśnie wtedy nasi eksperci podzielą się wiedzą! Zapraszamy na ZOO festiwal do Polsat Plus Areny w Gdańsku. Szczegółowa agenda prelekcji i warsztatów pojawi się niebawem na naszej stronie. ZOO festiwal to wydarzenie, którego nie można przegapić, więc już teraz zarezerwuj bilety, nim będzie po ptokach;) https://bit.ly/bilety_zoofestiwal.

Co jeszcze?

Oprócz prelekcji, będziecie mogli osobiście porozmawiać z naszymi ekspertami, zadawać im pytania i przyglądać się metodom pracy z ptakami. Do ZOObaczenia!